Líbí se Vám tato destinace?

Vyberte si z naší kolekce prověřených hotelů, anebo se spojte se svým travel consultantem, který Vám doporučí další hotely v této destinaci.

Bora Bora

Pora Pora je starodávný název, který v místním jazyce znamená "prvorozený". Toto jméno pochází z dávné polynéské legendy, v níž nejvyšší bůh Taaroa vylovil jako první ostrov Pora Pora z hlubokých vod oceánu. Díky křišťálově modré laguně, která je považována za jednu z nejkrásnějších na světě, je ostrov nazýván "perlou Polynésie" a pro turisty představuje místo snů. Pokud Vás přestane bavit opalování a relaxace na bílé písčité pláži, vydejte se prozkoumat nitro ostrova, ať už sami, s průvodcem, na kole, autem či pěšky.

Kolekce hotelů pro rok 2015

Four Seasons Resort Bora Bora

Na korálovém ostrůvku blízko hlavního ostrova Bora Bora se nachází luxusní hotel řetězce Four Seasons. Resort je ponořen do přírodní krásy tropické Francouzské Polynésie. Můžete zde obdivovat majestátní vrchol Mount Otemanu, ale také si užívat pestrý podmořský život kolem korálových útesů. Není proto divu, že si resort oblíbily páry cestující za relaxací a romantikou, ale také rodiny s dětmi. Všichni hosté zde naleznou potřebné zázemí pro prožití své dovolené, ať již touží po relaxaci na písčité pláži, či se hodlají věnovat vodním radovánkám a objevování mořského života.

Francouzská Polynésie (Bora Bora)

Více informací

Hilton Bora Bora Nui Resort & Spa

Tento luxusní resort řetězce Hilton se nachází na jednom z jihozápadních ostrůvků u hlavního ostrova Bora Bora. Přímo na písčité pláži, která je omývána vlnami modré laguny, naleznete několik vil a hlavní zázemí hotelu. Zbylé vilky jsou přímo nad vodami průzračné laguny, skleněnými průhledy tak můžete pozorovat bohatý mořský život. Resort je ideální jak pro rodinou dovolenou, tak pro romantické chvíle ve dvou. V zázemí hotelu najdou hosté trojici restaurací, hotelové lázně Hina a širokou nabídku aktivit.

Francouzská Polynésie (Bora Bora)

Více informací

Le Méridien Bora Bora

Resort Le Méridien se rozléhá na jedné z písčitých pláží, omývaných vodami tyrkysové laguny. Nenachází se přímo na hlavním ostrově Bora Bora, ale na jednom z menších korálových ostrůvků Motu Piti Aau, přibližně 5 minut plavby lodí z hlavního ostrova. Z plážových vodních bungalovů si mohou hosté užívat ohromující pohled na vrchol Mount Otemanu. Budou zde spokojeny páry vyhledávající romantické chvíle, ale také rodiny s dětmi. V resortu se nachází želví školka, která pečuje o ohrožené druhy, a wellness centrum.

Francouzská Polynésie (Bora Bora)

Více informací

St. Regis Bora Bora

Na jednom z malých ostrovů v krásné laguně, která obklopuje ostrov Bora Bora, se nachází luxusní resort řetězce St. Regis. Hotel nabízí ubytování v moderních a elegantních vilách několika kategorií. Každý z hostů může využít služeb butlera, který po celou dobu pobytu plní jejich přání. Prostorné vily nabízejí výhled na zelený ostrov Bora Bora nebo na oceán. Vodní vily jsou skvělým místem pro romantickou dovolenou, plážové vily zase ocení zejména rodiny s dětmi a ti, kteří chtějí být blízko hotelovému zázemí.

Francouzská Polynésie (Bora Bora)

Více informací